Asimo trading va ofera locuri de munca in Brasov.

Vrei sa faci parte din echipa Asimo Trading? Trimiti-ne C.V.-ul tau acum la hr@asimotrading.ro, si te contactam noi !

Electrician de intretinere si reparatii

Cerinte:

• Experienta in domeniu de minim 1 an.
• Atentie sporita, responsabilitate, seriozitate, implicare
• Capacitate de integrare si cooperare in echipa.
• Persoana serioasă, muncitoare, implicată in ceea ce face;

Responsabilitati:

• Efectuează întreţinerea preventivă conform planului stabilit şi efectuează întreţinerea corectivă a echipamentelor, maşinilor şi instalaţiilor din departament, astfel încât acestea să fie funcţionale la capacitatea optimă.

Avantaje:

• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Salar motivant, negociabil in cadrul interviului
• Conditii de munca intr-un colectiv tanar si dinamic
• Oferim cazare in Brasov
• Transport pana la locul de munca decontat

Pregatitor piese pentru vopsitorie mobilier

Cerinte:

• Experienta in domeniu de minim 1 an;
• Atentie sporita, responsabilitate, seriozitate, implicare;
• Capacitate de integrare si cooperare in echipa;
• Serioasa, muncitoare, implicata in ceea ce face;

• Pregatirea pieselor din MDF sau lemn pentru vopsire;
• Asigura functionarea masinilor si uneltelor din dotare si pastrarea curateniei la locul de munca;

Avantaje:

• Contract de munca pe perioada nedeterminata;
• Salariu motivant, negociabil in cadrul interviului;
• Conditii de munca intr-un colectiv tanar si dinamic;
• Transport decontat.